PARFUM POUR LUI NO. V 50 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-LUI No. V je jedinečná královskou kompozicí citrusovo-bylinného charakteru, která Vás okouzlí svým jedinečným charakterem. Z počátku se prosazuje koktejl citrusů a peliňku, později fialka, jasmín a levandule a vrcholem je harmonie pačule, ambry a mošusu.    více

Cena za 1 ks vč. DPH 1 790,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 479,- Kč
Skladem
/parfum-pour-lui-no-v-50-ml-e16680.htm
Popis

PARFUM POUR LUI NO. V 50 ml

Hlava (vysoké tóny): koktejl citrusů, pelyněk, cedr, dub

Srdce (střední tóny): fialka, jasmín, geránie, levandule

Základ (nízké tóny): pačule, ambra, mošus

 

Popis parfému Pour Lui V

Parfém Pour Lui V je velmi překvapivý svojí povahou. Působí silně, zemitými tóny, ale přitom je v něm cosi jemného a povznášejícího. Hodí se pro každého muže, který se nebojí hledat ve všednodennosti života výjimečné, překvapivé okamžiky. Atmosféra, kterou tento parfém vytváří při svém nositeli, působí naprosto neodolatelně a je zcela jisté, že nenechá v klidu nikoho, okolo koho projdete. Vybírá fundamentální prvky, které tvoří podstatu mužnosti a přirozené síly a tyto vyzdvihuje a dává na odiv okolnímu světu. V klasičnosti vůně Pour Lui V se v každém okamžiku jejího vývoje objeví nějaký neotřelý, překvapivý prvek, který jí dodá novou energii.

 

Koncentrace: parfém 25%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16680