PARFUM POUR LUI NO. IV 50 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-LUI No. IV je královskou kompozicí s dřevitým základem. Nejprve se prosadí bergamont a kardamon s jemnou svěží mandarinkou. Později levandule a tonka a nakonec vysoce sebevědomá kompozice mechového dubu, santalu, cedru a ambry.    více

Cena za 1 ks vč. DPH 1 790,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 479,- Kč
Skladem
/parfum-pour-lui-no-iv-50-ml-e16679.htm
Popis

PARFUM POUR LUI NO. IV 50 ml

Hlava (vysoké tóny): bergamot, mandarinka, kardamom

Srdce (střední tóny): levandule, jablko, tonka, fialka, máta

Základ (nízké tóny): dubový mech, santalové dřevo, cedr, ambra

 

Popis parfému Pour Lui IV

Dávka mužnosti a smyslnosti, to je vůně nadčasové parfémové vody pro muže s názvem Pour Lui IV značky Parfum de Carlsbad. Dřevitá vůně s pikantními tóny koření podpoří vaše charisma a zajistí, že z vás žádná žena nespustí zrak. Vůně je určena pro každodenní příležitost. S prvním přivoněním si vás získají svěží tóny bergamotu a mandarinky, citrusové tóny doplňuje aromatická vůně levandule a lístky fialky. Pikantní srdce vůně je zastoupeno kořenitými tóny, v čele s gurmánským muškátovým oříškem, bobkovým listem, spolu s vzácným kadidlem a mátou. Konečnou souhru vůní zakončuje mužné pižmo, cypřiš, jantar a santalové dřevo spolu s hřejivým aroma dubového mechu. Nenechte si ujít vůní, které zosobňuje samotnou podstatu muže, s jeho charismatem a šarmem. Nechte se pohltit vůní parfémové pro muže Parfum de Carlsbad Pour Lui IV.

 

Koncentrace: parfém 20%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16679