PARFUM POUR LUI NO. III 50 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-LUI No. III je královskou kompozicí svěžího citrusu, oblíbeného dřevitého aroma prolnutého cizokrajným kořením, to vše na vlnách jemného mořského aroma. Mezi další aromata vyskytující se v této komplexní vůni nelze opomenout bergamont a koriandr. To vše završeno mošusem, pačulí, cedrem a dubovým mechem.    více

Cena za 1 ks vč. DPH 1 790,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 479,- Kč
Skladem
/parfum-pour-lui-no-iii-50-ml-e16678.htm
Popis

PARFUM POUR LUI NO. III 50 ml

Hlava (vysoké tóny): bergamot, citron, limetka, mandarinka

Srdce (střední tóny): koriandr, cyklámen, mořské tóny, rozmarýn

Základ (nízké tóny): mošusy, pačule, cedrové dřevo, dubový mech

 

Popis parfému Pour Lui III

Pour Lui III je silná vůně pro silné muže. Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě delikátní a osvěžující vůně Pour Lui III. Jiskřivé esence bergamotu a mandarinky v kombinaci s aroma jasmínu, růže, rozmarýnu a teplými mužnými tóny indonéského pačuli – to je výzva pro muže. Buďte vnímán tak, jak chcete. Ukažte světu, že jste silný, svobodný a čiší z vás sex-appeal! Načerpejte sebevědomí a unikátnost ze značky Parfum de Carlsbad, která se nebojí být jiná. Vůně Pour Lui III vás učiní opravdovým mužem. Mužem, který se nebojí být středem pozornosti a obdivován za to, jaký je.

 

Koncentrace: parfém 17%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16678