PARFUM POUR ELLE NO. V 100 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-ELLE No. V je jedinečná královskou kompozicí citrusovo-bylinného charakteru, která Vás okouzlí svým jedinečným charakterem. Z počátku se prosazuje koktejl citrusů a peliňku, později fialka, jasmín a levandule a vrcholem je harmonie pačule, ambry a mošusu.    více

Další objemy (2)
Cena za 1 ks vč. DPH 3 490,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 2 884,- Kč
Skladem
/parfum-pour-elle-no-v-100-ml-e16676.htm
Popis

PARFUM POUR ELLE NO. V 100 ml

Druh (typ) vůně: orientální dřevitá, ovocná, intenzivně svěží

Hlava (vysoké tóny): koktejl citrusů, pelyněk

Srdce (střední tóny): fialka, jasmín, geránie, levandule

Základ (nízké tóny): pačule, ambra, mošus, santalové dřevo, kadidlo

 

Popis parfému Pour Elle V

Parfém Pour Elle V je smyslná dámská vůně, která je určená pro moderní, dynamické a vášnivé ženy. Symbolizuje touhu, sílu a odhodlání. Zároveň však poukazuje na ženské intuitivní nitro a emoce ženy. Tato požitkářská vůně Pour Elle V vás okamžitě uchvátí.

Hlavu vůně Pour Elle V otevírají okouzlující ovocné tóny, svěží a šťavnatá pomerančová dužina a delikátní dřevité akordy. Samotné srdce ukrývá fazole tonka, exotické santalové dřevo a sladkou vzrušující vanilku, která je zalita jemnou smetanou. Základ se skládá z podmanivého lišejníku, aromatického kadidla, pravé ambry a exkluzivních balzámů. Dámský parfém Pour Elle IV vám bude skvělým společníkem po celý den.

Vzrušují a podmanivá vůně Parfum de Carlsbad Pour Elle V vyčaruje nezaměnitelnou atmosféru kdykoliv a kdekoliv.

 

Koncentrace: parfém 25%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16676