PARFUM POUR ELLE NO. IV 100 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-ELLE No. IV je velmi svěží královskou kompozicí různých ovocných vonných typů v harmonické kombinaci s jasmínem, iris a mimózou, vrcholící uklidňující vanilkou, pačulí a tonkou.    více

Další objemy (2)
Cena za 1 ks vč. DPH 3 490,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 2 884,- Kč
Skladem
/parfum-pour-elle-no-iv-100-ml-e16675.htm
Popis

PARFUM POUR ELLE NO. IV 100 ml

Druh (typ) vůně: ovocná, květinová, svěží, sladká

Hlava (vysoké tóny): hruška, černý rybíz, broskev

Srdce (střední tóny): květy pomeranče, jasmín, iris, mimóza

Základ (nízké tóny): vanilka, pralinka, pačule, tonka

 

Popis parfému Pour Elle IV

Parfém Pour Elle IV je exkluzivní dámská vůně, která vám učaruje. Tato jedinečná vůně byla navržena tak, aby vám okamžitě vykouzlila úsměv na rtech. Bohatá a zároveň velmi jednoduchá kompozice vůně Pour Elle IV přinese do vašeho života nový příběh. Ihned v úvodu vůně vás okouzlí šťavnaté esence černého rybízu a sladké vzrušující hrušky. Srdcem vůně prostupují tóny hedvábného jasmínu, půvabného kosatce a magických květů pomerančovníku. Základ vůně se skládá z jedinečných tonka fazolí, delikátních pralinek, exotického pačuli a hravé vanilky. Dámskou parfémovanou vodu Pour Elle IV můžete nosit bez obav po celý den. Symbolizuje volbu žít svůj život podle sebe a naplnit ho tak krásou. Skrývá v sobě vyváženou kombinaci krásy, síly a trvanlivosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Koncentrace: parfém 25%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16675