PARFUM POUR ELLE NO. III 30 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-ELLE No. IV je velmi svěží královskou kompozicí různých ovocných vonných typů v harmonické kombinaci s jasmínem, iris a mimózou, vrcholící uklidňující vanilkou, pačulí a tonkou.    více

Další objemy (2)
Cena za 1 ks vč. DPH 1 490,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 231,- Kč
Skladem
/parfum-pour-elle-no-iii-30-ml-e16670.htm
Popis

PARFUM POUR ELLE NO. III 30 ml

Druh (typ) vůně: květinová, cypřišová, orientální

Hlava (vysoké tóny): bergamot, pomeranč

Srdce (střední tóny): jasmín, růže

Základ (nízké tóny): pačule, vanilka, mošus

 

Popis parfému Pour Elle III

Parfém Pour Elle II je velmi ženská, přirozená, elegantní a originální vůně. Přivoňte k ní sami a odhalte její svůdné tajemství. Staňte se ženou, kterou okolí nazývá „femme fatale“ díky úvodním svěžím tónům, které propojují bergamot, pomeranč, citron a květ pomerančovníku. Se srdcem vůně se z citrusových sadů dostaneme doprostřed rozkvetlé zahrady. Nechte se zahalit závojem, který je upletený z vůně jasmínu, něžné růže, omamné pačule. Vůně bergamotu, sladké vanilky, pačuli a velmi ženského a smyslného mošusu uzavírá dokonalou vonnou symfonii. Nechte se strhnout vůní parfémované vody Pour Elle III, která je korunním klenotem žen, které chtějí okouzlovat celý den a při každé příležitosti.

 

 

Koncentrace: parfém 25%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16670