PARFUM POUR ELLE NO. II 100 ml

Parfém Parfum de Carlsbad POUR-ELLE No. II je královskou kompozicí s květinovo-ovocným s příjemnou zelenou notou a prolnutým mošusu, završeným balsovým aroma.    více

Další objemy (2)
Cena za 1 ks vč. DPH 3 490,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 2 884,- Kč
Skladem
/parfum-pour-elle-no-ii-100-ml-e16673.htm
Popis

PARFUM POUR ELLE NO. II 100 ml

Druh (typ) vůně: jemná ovocná, zelená, květinová, mošusová

Hlava (vysoké tóny): zelená nota, bambus

Srdce (střední tóny): květy lotusu, mořské tóny, růže

Základ (nízké tóny): mošus, balsa

 

Popis parfému Pour Elle II

Parfém Pour Elle II je velice oblíbenou letní vůní značky Parfum de Carlsbad. Jednou z hlavních složek tohoto parfému je tropický citron. Již při prvním přivonění se rázem ocitnete na tropických plážích plných svěžího vánku a rozpáleného písku. Jeho příjemná a nevtíravá vůně vydrží až několik hodin.

Pour Elle II je svěží ovocně-květinovou vůní, která vás pohltí svou energií a jedinečností. Hodí se pro ženy všech věkových kategorií, které se nebojí výzvy a které se chtějí cítit nespoutaně. Vůně je vhodná především do teplých letních dní. A i ve vnitrozemí si budete připadat, jako byste se procházela po přímořské kolonádě.

 

Koncentrace: parfém 25%

 

O značce Parfum de Carlsbad:

„Parfémy s královskou tradicí“

Tradice Parfémů Parfum de Carlsbad sahá do 14. století a je úzce spojena s objevitelem Karlových Varů králem a císařem Karlem IV.

Parfémy byly dříve určeny především císařům, králům a vysoce postaveným osobám. Tradice říká: „kdo vyzkouší císařský parfém, bude vždy přitažlivý, milovaný a úspěšný“, proto se receptury a výrobní postupy úzkostlivě tajily.

Parfém ovlivňuje naši psychiku a je nejsilnější zbraní posilující sebevědomí, mysl, vášeň a vzpomínky.

Tradiční císařské parfémy Parfum de Carlsbad jsou vysoce koncentrované a k jejich výrobě jsou používány nejkvalitnější vonné látky z celého světa. Přírodní esence jako je ambra, kadidlo, vzácné byliny a koření, dodávají parfémům mystický nádech minulých dob.

Na flakonech z křišťálového skla ve tvaru broušeného diamantu dominuje symbol české korunovační koruny, která je pozlacena ryzím 24 karátovým zlatem, osazena rubínovým kamenem a symbolem pěti diamantů. Parfémy Parfum de Carlsbad jsou jedním z tradičních klenotů Karlových Varů.

Vyzkoušejte sílu královské tradice ze 14. století….

/product-action/increment-product-view-count?productId=16673